Gümüş Kolye

Gümüş Kolye , Gümüş Takı

Gümüş konusunda tarihte şaşırtıcı birçok doğru bilgi bulunmaktadır. Özellikle 14.yy. Avrupa’sında gümüşten yararlanılarak milyonlarca insanın hayatı kurtulmuştu ve gümüşün faydası fark edilene kadar vebadan Avrupa’nın %’i hayatını kaybetmişti.

Gümüş Kolye , Gümüş Takı

1342-1357 yıllarında Avrupa da vebadan sadece çingeneler bir zarar görmemişti. Çingeneler bu salgından zarar görmemek için gümüşü küçük partiküllere ayırıyor ve bunu açık bir damardan vücuda veriyorlardı. Partiküller böylece tüm vücuda yayılıp, vücuttaki bakteri ve virüsleri temizliyordu. Yine aynı dönemlerde doktorlar gümüşün faydalarını bildikleri için bu detayı halk ile paylaşıyordu. Öyle ki insanlar bebeklerine ağızlarına koymak için gümüş çay kaşıkları verir hale gelmişti.

Gümüş Kolye , Gümüş Takı denice tabikide gumussarayi.net ve Gümüş SARAYI gelir. İnternet sitemizden kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. Afyonkarahisardaki mağazamız sizlerin her zaman ziyaret edebileceği bir konumda bulunmaktadır. bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İstek şikayet ve önerileriniz için iletişimde bulunun.

Gümüş Ticaretinin başkenti Afyonkarahisar’da Gümüşün her bir formasyonunu görebilirsiniz. Gümüş çeşitliliği yönünden zengin olan Gümüş Sarayı mağazamız ve İnternet sitemiz sizlere hez zaman kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır.

Gümüş Takı Çeşitlerimizden bazıları,

Gümüş Kolye, Gümüş Yüzük, Gümüş zincir, Üçlü set, Gümüş Küpe, Bayan Gümüş takı çeşitleri, Erkek Gümüş takı çeşitleri, Çocuk gümüş takı çeşitleri, kehribar kolye, halhal, şahmeran, saat çeşitleri, çakmak çeşitleri ve Tesbih çeşitleri.

Tüm bu çeşitlerimiz sizlere özel olarak Afyon mağazamızda ve internet mağazamızda sergilenmektedir. Sizler için özenle seçilmiş çeşitlerimizden sizlerde almak ve güzelliğinize aksesuar takmak için ziyaretlerinizi bekliyor olacağız.

Gümüş Sarayı

Gümüş Sarayı Logo

Bir cevap yazın