Gümüş Sarayı

Gümüşte Tek Tercihiniz!

Gümüş Sarayı, firmamız bünyesinde bulunan atolyemiz, ve deneyimli ustalarımızla, size özel tasarımlar, sizin hayal ettiğiniz ürünlerin imalatı, bizim tasarladıklarımız ve aksesuar alanında bulunan bir çok takı ve hediyelik eşyanın, tanıtımının yapıldığı, bir çok cazip kampanyayla online satışının yapıldığı, aradığınız herşeyi bulabileceğiniz online mağazadır.

Gümüş Sarayı Gümüş takı, aksesuar ve size özel tasarımlar üretir. Kaliteli ürünlerimizi en uygun fiyata, en hızlı ve güvenilir şekilde müşterilerimize ulaştırmak ilk önceliğimizdir.

Gümüş Sarayı Gümüş Takı

Gümüş Sarayı takı alanında kişiye özel ürünler ile ön plana çıkmış Türkiye’de gözde bir online gümüş mağazasıdır.

İsimli gümüş kolye ve bileklikler en çok satan ürün portföyünde olup, özel gümüş yüzük ve gümüş alyans çeşitleri ile çiftlere özel ürünleri internet sitelerinde bulmanız mümkün. Gümüş takıların yanı sıra çelik alyans modelleride satan Gümüş Sarayı Takı mağazası harfli, resimli ve isimli olmak üzere ister kendiniz için ister sevdikleriniz için kişiye özel hediyelik takılar da tasarlamaktadır. Gümüş küpe ve gümüş setlerinde bulunduğu ürün yelpazesi geniş olan MySilvers Türkiye’nin gümüş takıda tercih ettiği, müşteri memnuniyetine önem veren, özel müşterilere hitap eden başarılı bir firmadır. Sosyal medyada da lider gümüş takı mağazası olan Gümüş Sarayı ürünlerini garantili olarak satmakta ve gümüş alanında lider eticaret girişimi olarak büyümektedir.

Gümüş Sarayı özellikle kişiye özel ürünlerde isim yazdırılabilir, resim yaptırılabilir özel sipariş takılar üretmektedir. Sizde kendinizi tanımlayan gümüş sonsuzluk bileklikleri, harfli gümüş kolyeler veya doğal taşlı gümüş setler alabilirsiniz. Gümüş Sarayı kapıda nakit ödeme dahil, banka havalesi ve tüm bankaların kartlarına özel taksitlendirme seçenekleriyle kredi kartı ile ödeme imkanı sunmaktadır.

Gümüş Sarayının’ın en çok satan ürünleri arasında gümüş yüzükler ve şuan kampanyalı olan beştaş ve tektaş gümüş yüzük kombinleridir.

Gümüş takı ve aksesuarların yanı sıra gümüş tesbih ve gümüş saatlerde bulabileceğiniz MySilvers.com en uygun gümüş fiyatları ile de müşterilerini şaşırtmaktadır. gumussarayi.net’e gözatmadan gümüş almak için karar vermeyin!..