GÜMÜŞ SARAYI

İletişim

İletişim

Burmalı Mah. Millet Cad. Uzun Çarşı No:36/A Afyonkarahisar
Gümüş Saraı Logo

SIK SORULAN SORULAR

Kimyasal sembol Ag’dir. Parlak, paslanmaz, değerli ve beyaz bir maden. Tüm metallerin en beyazıdır. Tamamen cilalandığında mükemmel bir yansıtıcı yüzey elde edilir, bu yüzden optik aynalar yapmak için kullanılır. Gümüş, en hızlı ve en iyi iletken metallerden biri olan bir iletkendir. İnsan vücudundaki negatif enerji, gümüşün varlığıyla hızla dağılır. Ayrıca ısıyı hızlı bir şekilde iletir, böylece gümüş içeren tekstiller her zamankinden daha hızlı dağılır. Antibakteriyeldir, mikrop içermez ve onları yok eder. Yumuşak bir mineral olduğundan işlenmesi kolaydır.

 

925 aslında bakır-gümüş alaşımında bulunan saf gümüş miktarıdır. Saf gümüş ayarı 1000’dir. Gümüş madeninin yumuşaklığından dolayı işlemede ve kullanımda bazı zorluklar vardır. Bu sebeple sertleştirilecek gümüşe bir miktar bakır eklenir. Böylece gümüş hem işlenirken hem de kullanılırken daha sağlıklı ve uzun ömürlüdür.
Tüm ürünlerimiz 925 ayar gümüştür. Sadece bazı modeller gümüş ve bronz kombinasyonlu olarak kullanılmış olup, ürün açıklamasında da bahsedilmiştir.
  • Ürünlerimiz, kararmaya karşı etkili altın kaplama teknikleri kullanılarak uzun yıllar boyunca aynı şıklıkta kullanabileceğiniz nitelikte tasarlanmıştır. Parfüm, deterjan, vb yoğun kimyasal içerikli maddelere maruz bırakılmamaları tavsiye edilir. Bu bağlamda siparişinizle beraber gönderilen “Kullanım Önerileri Kılavuzu” sizlere yardımcı olacaktır.
100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti firmamıza aittir.
Siparişleriniz, sipariş ettiğiniz ürünün sayfasındaki teslimat bilgileri uyarınca kargoya teslim edilir. Kargonun ürünü teslim etme süresi teslimat adresinin İstanbul’a olan yakınlığına bağlı olarak 1-3 işgünüdür. Bu sürenin aşılmaması adına lütfen Teslimat Adresinizi, Alıcı İsminizi, e-mail adresinizi ve Cep Telefonu Numaranızı dikkatlice ve açık bir şekilde yazınız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.